Skrivbordslampa 1930-tal tema Light up the dark
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 1930-tal, förkromad metall, orangelackerad, justerbar, höjd ca 47 cm
Vid katalogiseringen funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Omlackerad, åldersrelaterat slitage, smärre märken
608226
2019-01-27