Skrivbordslampa 1930-tal tema Light up the dark

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1930-tal, förkromad metall, orangelackerad, justerbar, höjd ca 47 cm

Vid katalogiseringen funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Omlackerad, åldersrelaterat slitage, smärre märken

608226

2019-01-27