Stig Lindberg David Rosén soffbord 1950-tal
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
STIG LINDBERG & DAVID ROSÉN, soffbord, Gustavsberg och Nordiska Kompaniet 1950-tal, emaljskiva med polykrom dekor, signerad Stig L 19, underrede av ek, märkt med NK-bricka, höjd ca 50, 107x57 cm
Repor, märken, slitage
608230
2019-01-24