Klubbat för:
6 200 SEK
4 000 SEK
THONET, stolar, 6 st., modell nr 14, varmböjd bok, perforerade träsitsar, betsade, tidigt 1900-tal, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, sprickor/smärre skador, senare sitsar
608235
2019-01-24