Thonet stolar

Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar

Klubbat för:

6 200 SEK

4 000 SEK

THONET, stolar, 6 st., modell nr 14, varmböjd bok, perforerade träsitsar, betsade, tidigt 1900-tal, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, sprickor/smärre skador, senare sitsar

608235

2019-01-24