Walker & Hall Tekanna med rechaud

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALKER & HALL, tekanna med rechaud, nysilver, England, 1900-talets första hälft, detaljer i svärtat trä, höjd ca 33 cm

Slitage, lockknopp lös

608247

2019-02-02