Skrivbord sengustaviansk

Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, sengustavianskt, fanérat i mahogny, med 11 lådor, skrivklaff med bakomliggande fackinredning, höjd ca 94, 120x66 cm

Slitage, fanéringsskador, torrsprickor, 2 knoppar till lådor saknas, ben dekor är något lös, ställvis förlust av fanering, lagningar, renovering

608253

2019-01-25