Inari Krohn oljemålning
Closed
2019-01-24
608260
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
INARI KROHN (född 1945): Figurkomposition, signerad och daterad Inari Krohn 71-72, olja på duk, ca 54x48 cm