Hörnskåp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNVITRINSKÅP, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, med intarsia av bla putto, belsag i brons, inredd med hyllplan i glas, höjd ca 156, 82x57 cm, nycklar finns
Slitage. Ett bakstyge något löst
608272
2019-01-24