Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, med intarsia av bla putto, belsag i brons, inredd med hyllplan i glas, höjd ca 156, 82x57 cm, nycklar finns

Slitage. Ett bakstyge något löst

608272

2019-01-24