Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Kvinna på äng, signerad M Lorenzon, olja på duk, ca 41x33 cm

608276

2019-01-24