Medicinskåp, 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDICINSKÅP, väggskåp i plåt samt glas, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm, bredd 43, djup 25 cm

Slitage, senare bemålning

608300

2019-01-31