Salvador Dali Kakelplattor

Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor
Salvador Dali Kakelplattor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI, efter, kakelplattor, 6 st, glaserat lergods, polykrom dekor, signerade i godset, ca 20x20 cm vardera

Mindre kantnagg kan förekomma

608310

2019-01-24