Beck & Ljung serigrafi

Beck & Ljung serigrafi
Beck & Ljung serigrafi
Beck & Ljung serigrafi
Beck & Ljung serigrafi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): ´Year V´, komposition, signerad, numrerad och daterad Beck o Ljung, 233/275, 1975, serigrafi, ca 59 x 42 cm

608315

2019-01-28