Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

6 400 SEK

2 500 SEK

SKRIVBORD, A. Selander & söner, Göteborg, omkring år 1900, fanerat med valnöt, skinnklädd skrivskiva, två lådor i sarg, beslag av mässing, höjd ca 78, 100x65 cm

Slitage, repor och märken, Fläckar, spricka, nycklar saknas

608334

2019-01-24