Skrivbord
Klubbat för:
6 400 SEK
2 500 SEK
SKRIVBORD, A. Selander & söner, Göteborg, omkring år 1900, fanerat med valnöt, skinnklädd skrivskiva, två lådor i sarg, beslag av mässing, höjd ca 78, 100x65 cm
Slitage, repor och märken, Fläckar, spricka, nycklar saknas
608334
2019-01-24