Målerischabloner 1800-tal

Målerischabloner 1800-tal
Målerischabloner 1800-tal
Målerischabloner 1800-tal
Målerischabloner 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHABLONER, 1800-talets andra hälft och 1900-talets början, ca 100 st, för tryck på vägg och tapet, i mapp, arkens storlek varierande, mappens storlek ca 64,5x38 cm

Använda, en del med skador, mappen med kraftigt bruksslitage

608343

2019-01-24