Spegel 1800-tal nyrenässans

Spegel 1800-tal nyrenässans
Spegel 1800-tal nyrenässans
Spegel 1800-tal nyrenässans
Spegel 1800-tal nyrenässans
Spegel 1800-tal nyrenässans
Spegel 1800-tal nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i valnöt, dekor av kolonetter, fasettslipat spegelglas, spegelns mått ca 168x76, höjd konsolbord ca 46, 84x32 cm

Spegel med något löst bakstycke, konsolbord med lös skiva, troligen senare glas

608355

2019-01-24