Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Abisko, olja på duk, signerad och daterad Curt Clemens 1941, ca 50x60 cm

Krackelerad

608362

2019-01-24