Cigarettetui Ryssland 1880-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, dekor i niello, oidentifierad mästarstämpel, Moskva 1887, invändigt med svag förgyllning, ca 2, 9x5,5 cm, vikt ca 94 g

608366

2019-01-24