Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Fjällandskap i skymning, signerad och daterad Ellen Jolin 1916, akvarell, bildmått 19,5x32 cm

608367

2019-01-27