Appliquer 1 par 1900-tal

Appliquer 1 par 1900-tal
Appliquer 1 par 1900-tal
Appliquer 1 par 1900-tal
Appliquer 1 par 1900-tal
Appliquer 1 par 1900-tal
Appliquer 1 par 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, mässing, 1900-talets andra häflt, lövformade, höjd 24 cm

Ytslitage

608375

2019-01-27