Bergérer soffa 1890-tal

Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal
Bergérer soffa 1890-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGÉRER, 1 par, SOFFA, 1890-tal, nylouis sieze, träskuren dekor av bl akantus bandfläta, ben med kannelyrer, sitthöjd ca 42-45 cm

Delvis renoverade/senare stoppning, slitage, klädsel med slitage/skador//fläckar, en sittdyna/plymeau saknas, soffa med skada på sidostycke

608376

2019-01-24