Bergérer soffa 1890-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERGÉRER, 1 par, SOFFA, 1890-tal, nylouis sieze, träskuren dekor av bl akantus bandfläta, ben med kannelyrer, sitthöjd ca 42-45 cm
Delvis renoverade/senare stoppning, slitage, klädsel med slitage/skador//fläckar, en sittdyna/plymeau saknas, soffa med skada på sidostycke
608376
2019-01-24