Karmstol Löfmark
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, 1800-talets slut, rokokostil, delvis träskuren och förgylld dekor, brännstämplad Löfmark STM, klädsel i tyg, beklädda armlän, sitthöjd ca 45 cm
Sadelgjord med skador, klädsel med slitage, färgbortfall
608378
2019-01-24