Karmstol Löfmark

Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark
Karmstol Löfmark

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, rokokostil, delvis träskuren och förgylld dekor, brännstämplad Löfmark STM, klädsel i tyg, beklädda armlän, sitthöjd ca 45 cm

Sadelgjord med skador, klädsel med slitage, färgbortfall

608378

2019-01-24