Sture och Charlotte Johannesson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE JOHANNESSON (1935-2018), "Boy George", signerad Charlotte/Sture J 1984, numrerad 41/200, ca 85 x 58 cm

Spricka i tavelglaset

608401

2019-01-31