Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, svart skinn, sitthöjd ca 42 cm

skinnet något krackelerat, bruksslitage

608402

2019-02-02