Brasskärm 18/1900-tal

Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal
Brasskärm 18/1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSKÄRM, 18/1900-tal, gröntonat glas, ca 105x65 cm

slitage, mindre skador, något ostadig

608405

2019-01-26