Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BODA NOVA, bestickuppsättning, modell "Oval Steel", bestående: liten soppslev, 12 gafflar, 12 skedar, 11 knivar, 10 te/kaffeskedar, 1 par salladsbestick
Rost, slitage, repor
608408
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här