Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 1900-talets andra hälft, sk Windsormodell, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
En stol med lös karm, lagningar
608419
2019-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner