Ring 20 k guld

Ring 20 k guld
Ring 20 k guld
Ring 20 k guld
Ring 20 k guld
Ring 20 k guld
Ring 20 k guld

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RING, 20 k guld med 5 fasettslipade vita stenar, Carl Adolf Åström, Luleå, 1897, ringstorlek 17, totalvikt ca 5.8 g

Bruksslitage, några stenar med nagg

608442

2019-01-28