Ikon S:t Nikolaus

Ikon S:t Nikolaus
Ikon S:t Nikolaus
Ikon S:t Nikolaus
Ikon S:t Nikolaus

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, S:t Nikolaus med svärd, Norra Ryssland, tempera på pannå, 1800-talets mitt, riza i nysilver, ca 27x22,5 cm

Slitage

608453

2019-01-26