Erik Arosenius (1880-1953)

Erik Arosenius (1880-1953)
Erik Arosenius (1880-1953)
Erik Arosenius (1880-1953)
Erik Arosenius (1880-1953)
Erik Arosenius (1880-1953)
Erik Arosenius (1880-1953)

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK AROSENIUS (1880-1953): Figurscener, signerade och daterade -18 EA, blandteknik, ca diameter 7-9,5 cm

Ej examinerade ur ram

608460

2019-01-27