Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IRENE JARZ (född 1952): "Serenad", signerad Irene Jarz, EA XII/XXV, färgetsning, bildmått 16x26 cm
608462
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här