Ryno Frieberg oljemålning

Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RYNO FRIEBERG (född 1920): stilleben med rosor och pipa, signerad och daterad Ryno 1967, olja på duk, dukens mått ca 60x46 cm

ej examinerad ur ram

608466

2019-01-26