Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LAMPBORD, 1930/40-tal, art deco, skärm i glas, betsad och delvis svärtad mahognyfanér, höjd ca 150, avlastningsskivans mått 33x33 cm
Bruksslitage, något ranglig
608472
2019-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här