Lampbord art deco

Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LAMPBORD, 1930/40-tal, art deco, skärm i glas, betsad och delvis svärtad mahognyfanér, höjd ca 150, avlastningsskivans mått 33x33 cm

Bruksslitage, något ranglig

608472

2019-01-26