Dinky Toys modellbilar
Klubbat för:
4 800 SEK
3 000 SEK
DINKY TOYS MODELLBILAR, 10 st, 1950-60-tal, bestående av De Soto 59 Diplomat nr 545, Cadillac Eldorado nr 131, Cadillac nr 147, Nash Rambler nr 173, Desoto Fireflite nr 192, Ford Fairline nr 146, Lincoln Premiere nr 532, Packard nr 132, Dodge Royal Sedan nr 191, Studebaker President nr 179
Obetydliga skador
608496
2019-01-27