Toiletteskrin London

Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London
Toiletteskrin London

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTESKRIN / DRESSING CASE, med inredning, delvis silver, London, 1866, skrin fanerat med valnöt, lister i mässing, höjd ca 18, 28x15 cm

Nyckel saknas, slitage

608536

2019-01-26