Karmstol 1700-tal
2019-01-25
608551
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, mörkbetsat lövträ, sitthöjd 40 cm
Avslag, bruksslitage