Spegel Karl Johan förgylld

Spegel Karl Johan förgylld
Spegel Karl Johan förgylld
Spegel Karl Johan förgylld
Spegel Karl Johan förgylld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, förgyllt och bemålad, 1800-talets första hälft, Karl Johan, krönet med dekor av lyra, ca 67x37 cm

Lagningar, skador, senare bemålning

608552

2019-01-25