Lech Jakubiak

Lech Jakubiak
Lech Jakubiak
Lech Jakubiak
Lech Jakubiak
Lech Jakubiak
Lech Jakubiak

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LECH JAKUBIAK (1932): Figur med hatt, signerad och daterad -69, olja på duk, ca 81x66 cm

608559

2019-01-25