Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LECH JAKUBIAK (1932): Figur med hatt, signerad och daterad -69, olja på duk, ca 81x66 cm
608559
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här