Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson för Svenskt Tenn, förgyllt trä samt blå textildel, höjd ca 138x44 cm

Bruksslitage

608563

2019-01-25