Sigvald Simensen oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SIGVALD SIMENSEN (1845-1920): Fjordlandskap, signerad, olja på duk, ca 80x130 cm
Kuntoraportti
Dukhål, enstaka retuscher
608569
Päivämäärä:
2019-01-25