Sigvald Simensen oljemålning

Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning
Sigvald Simensen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SIGVALD SIMENSEN (1845-1920): Fjordlandskap, signerad, olja på duk, ca 80x130 cm

Kuntoraportti

Dukhål, enstaka retuscher

608569

Päivämäärä:

2019-01-25