Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets början, jugend, kannellerade ben, ben i massiv mahogny, bemålad skiva, höjd 77 cm, diameter 86 cm
Skiva senare bemålad, ytskador, slitage
608570
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här