Skrivbord NK

Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK
Skrivbord NK

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Florence Knoll, för NK, 1900-talets andra hälft, fanér, ställning av svartlackerad metall, fast hurts med lådor, utdragbar låda under skivan, höjd ca 74, samt 75x140 cm

Fanérskada på skivan, bruks och åldersrelaterat slitage

608578

2019-01-26