Skrivbord NK
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, Florence Knoll, för NK, 1900-talets andra hälft, fanér, ställning av svartlackerad metall, fast hurts med lådor, utdragbar låda under skivan, höjd ca 74, samt 75x140 cm
Fanérskada på skivan, bruks och åldersrelaterat slitage
608578
2019-01-26