Eduard Ameseder oljemålning

Eduard  Ameseder oljemålning
Eduard  Ameseder oljemålning
Eduard  Ameseder oljemålning
Eduard  Ameseder oljemålning
Eduard  Ameseder oljemålning
Eduard  Ameseder oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDUARD AMESEDER (1856-1938): Landskap med kor, signerad Eduard Ameseder, otydlig datering, olja på duk, ca 40x56 cm

Retuscher, krackeleringar

608592

2019-01-28