Lennart Sand

Lennart Sand
Lennart Sand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART SAND (född 1946): Fågel i vinterskrud, signerad och numrerad, 141/190, färglitografi, ca 50x34 cm

608597

2019-01-31