Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSBORD, lackad furu, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, med en iläggsskiva (60 cm), höjd ca 77, 140x121 cm
Slitage, smärre ytskador
608612
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här