Maria Magdalena oljemålning

Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning
Maria Magdalena oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Helgonfigur, bär signatur ?, olja på duk, ca 67x56 cm

Lagningar, krackeleringar

608620

2019-01-25