Étagère 1800-tal

Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal
Étagère 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ÉTAGÈRE, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanérad med valnöt, svarvade detaljer, höjd 148, 58x44 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, fläckar

608639

2019-01-25