Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, nygotisk, 1800-talets mitt, fanerad med mahogny, inredning, höjd ca 77, 60x40 cm

Slitage, nyckel saknas, en benknopp saknas

608647

2019-01-25