Allen Jones Internationell grafik

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

ALLEN JONES (England, född 1937) "Shoe B" - Shoe Box 1968, signerad och daterad Allen Jones -68, 79/100, etsning på Rives-papper, bladmått ca 35x28 cm

Oramad

608650

2019-01-25