Bordssurtout pläter
2019-01-25
608657
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSSURTOUT, pläter, 1800-talets andra hälft, för fyra flaskor, på tassar, längd ca 22, höjd 31 cm
En mindre flaska saknas, slitage, nagg